0
Váš Košík

Hyaluronové sérum, anti-vráskový efekt od Renovality

Hyaluronové sérum, anti-vráskový efekt od Renovality.

Hyaluronové sérum s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a růžového hydrosolu.

Kyselina hyaluronová – prostředek pro regeneraci a ochranu pleti. Nalézá se v tkáních, kde tvoří mezibuněčnou výplň a podílí se na její struktuře. Zadržuje vlhkost v pleti. Unikátní složení zajišťuje intenzivní regeneraci a komplexní anti-vráskový efekt. Růžový hydrosol obsahuje stejné látky jako esenciální olej. Hydratuje, osvěžuje a zklidňuje všechny typy pokožky. Růžový hydrosol navodí tu správnou pohodu pro Vás i Vaši tvář.

Hyaluronové sérum je vhodné: Pro všechny typy pleti a doporučujeme jej pod každý olej, který nanášíte na pleť. Oleje se mají nanášet na mokrou pleť, tělo, i vlasy. Plní úlohu zvlhčení a podporuje vstřebatelnost do hloubky.

Jak sérum používat? Nanášejte na dokonale vyčištěnou pleť, jemně vklepávejte konečky prstů. Sérum se rychle vstřebává, takže mějte po ruce Váš olej a vmasírujte jej, než se sérum úplně vstřebá. Sérum můžete použít i na krk a dekolt. Vhodné je také jako podklad pod make-up.

TIP od nás: Funguje jako podklad pod oleje. Jak už všichni víme, oleje se musí nanášet na navlhčenou pleť nebo ještě lépe v kombinaci s Hyaluronovým sérem, které plní úlohu zvlhčení. Díky kyselině hyaluronové získáte potřebnou hydrataci.

Postupujete tak, že pleť důkladně vyčistíte, aplikujete Hyaluronové sérum a ještě než se sérum úplně vstřebá (dokud je pleť vlhká), vmasírujete olej dle typu pleti.

hyaloronove serum

Více info

renovality serum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *