0
Váš Košík

Protivráskový přírodní krém s anti-aging recepturou

Protivráskový přírodní krém s anti-aging recepturou.

Ahoj, jmenuji se Lenka a testuji pro Vás přírodní krém VRÁSKOŽROUT. Považuji se za nejlepší testovací vzorek, jelikož jsem ve věkové kategorii 40+ 🙂 a pečuji o pleť v “Covidovém období” jen z pohodlí domova. Roky využívám pouze přírodní kosmetiku a pravidelně přes rok užívám kolagen na pleť proti vráskám.

Když jsem poprvé krém otevírala, omámila mě vůně růžových květů. Příjemná, nevtíravá a velmi jemná vůně. Jsem zvyklá na přírodní krémy, ale tento je pro mě zajímavá změna. Nejdříve jsem si říkala, že mi bude chybět dávkovací pumpička, ale při prvním nabrání jsem zjistila, jak je Vráskožrout jemný a hebký. Myšlenka výrobce produkovat méně odpadu dává také smysl. Určitě mi doma zůstane po krému krásná skleněná dózička, kterou mohu ještě využít. Narozdíl od plastové dózy s pumpičkou na jedno použití, které poletí po spotřebě přímo do koše.


Více info


Více info

VRÁSKOŽROUT na první pohled budí mastným dojmem, ale to se opravdu jen zdá. Krém je krásně jemný a vláčný. Ihned se do pleti vstřebává a nezanechává na pleti žádné známky ani barevný film. Po aplikaci krému se mi pleť ihned provoní po růžích – je to opravdu velmi příjemná a nevtíravá vůně. Vlastně to na tomto krému přímo miluji

Nejdříve jsem si říkala, že budu krémy střídat s těmi, co mám již doma.                              Ale VRÁSKOŽROUT je pro mě tak návykový, že používám jen ho a to jako denní i noční krém. Miluji jeho jemnost a již zmíněný růžový nádech. Moje pleť je celý den tak příjemně hebká, vláčná a na dotek velmi jemná. Je to zkrátka zážitek!

Jsem velmi spokojená a určitě ho můžu doporučit naprosto všem, i těm, co zrovna neřeší vrásky a nehoní se ani po anti-aging zázrakem. VRÁSKOŽROUT je zkrátka krém pro všechny, kteří chtějí svou pleť hydratovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *