0
Váš Košík

Nažehlovačky pro domácí zažehlení.

Potřebujete originální čepičku nebo mikinu se jménem miminka či dítka na přání? Nažehlete si sami motiv na textil, který potřebujete.

Zažehlení je jednoduché, rychlé a zvládne ho každý.

Lze použít na jakýkoliv materiál s minimálním obsahem 80% bavlny.

Potřebujete změnu nebo něco speciálního? Napište nám na info@vasemimi.cz

Zajímá vás více motivů na dětská trička, dámská nebo pánská? Chcete si oživit dětskou čepičku nebo čelenku jménem? Všechny naše nažehlovačky najdete zde:


Zažehlení: položte nažehlovačku kam potřebujete a přežehlete ji silným tlakem přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Poté oddělte přenosovou fólii od textilu a motiv opět přežehlete přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Kvalita potisku se vždy odvíjí od tlaku, který při žehlení použijete. Proto při žehlení tlačte na žehličku maximálním tlakem, který dokážete.

Údržba: Perte maximálně na 40°C. Je možno použít sušičku na šetrný program a žehlit pouze přes ochrannou vrstvu nebo naruby. Nepoužívejte bělidla.

Upozornění: Kvalita potisku je vždy ovlivněná tlakem při žehlení. Při domácím zažehlení nelze garantovat profesionální a dlouho trvající kvalitu potisku. Provedli jsme pouze “domácí testování” s 50-ti pracími cykly. Námi takto zažehlený potisk pomocí žehličky si udržel stálost i kvalitu po celou dobu používání i praní.


Doporučujeme:

Originální dárky na míru z podhůří Jeseníků www.vaseprekvapeni.cz.

VAŠE PŘEKVAPENÍ – Dárky pro celou rodinu bez omezení věku.

Skvělý dárek na míru. Originální dámská, pánská a dětská trička. Unikátní hrníčky, plecháčky, povlaky na polštáře a dekorační předměty pro celou rodinu a blízké.

Firemní a školní trička a trička na přání od 1 kusu.

Řezaná grafika na míru. Polepy pro vnitřní a venkovní užití.

www.vaseprekvapeni.cz

Zažehlení:

Položte nažehlovačku kam potřebujete a přežehlete ji silným tlakem přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Poté oddělte přenosovou fólii od textilu a motiv opět přežehlete přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Kvalita potisku se vždy odvíjí od tlaku, který při žehlení použijete. Proto při žehlení tlačte na žehličku maximálním tlakem, který dokážete.

Údržba

Perte maximálně na 40°C. Je možno použít sušičku na šetrný program a žehlit pouze přes ochrannou vrstvu nebo naruby. Nepoužívejte bělidla.

Upozornění

Kvalita potisku je vždy ovlivněná tlakem při žehlení. Při domácím zažehlení nelze garantovat profesionální a dlouho trvající kvalitu potisku. Provedli jsme pouze "domácí testování" s 50 pracími cykly. Námi takto zažehlený potisk pomocí žehličky si udrže stálost i kvalitu po celou dobu používání i praní.

Materiál

Vysoce kvalitní polyuretanová matná nažehlovací fólie se samolepicím podkladem a speciálním TURBO lepidlem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nažehlovačka – Jméno na dětské čepičky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *