0
Váš Košík

Nažehlovačky pro domácí zažehlení.

Potřebujete originální tričko, mikinu, kojenecké body nebo čepičku se jménem miminka či dítka na přání? Nažehlete si sami motiv na textil, který potřebujete.

Zažehlení je jednoduché, rychlé a zvládne ho každý.

Lze použít na jakýkoliv materiál s minimálním obsahem 80% bavlny.

Potřebujete změnu nebo něco speciálního? Napište nám na info@vasemimi.cz

Zajímá vás více motivů na dětská trička, dámská nebo pánská? Chcete si oživit dětskou čepičku nebo čelenku jménem? Všechny naše nažehlovačky najdete zde:


Zažehlení: položte nažehlovačku kam potřebujete a přežehlete ji silným tlakem přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Poté oddělte přenosovou fólii od textilu a motiv opět přežehlete přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Kvalita potisku se vždy odvíjí od tlaku, který při žehlení použijete. Proto při žehlení tlačte na žehličku maximálním tlakem, který dokážete.

Údržba: Perte maximálně na 40°C. Je možno použít sušičku na šetrný program a žehlit pouze přes ochrannou vrstvu nebo naruby. Nepoužívejte bělidla.

Upozornění: Kvalita potisku je vždy ovlivněná tlakem při žehlení. Při domácím zažehlení nelze garantovat profesionální a dlouho trvající kvalitu potisku. Provedli jsme pouze “domácí testování” s 50-ti pracími cykly. Námi takto zažehlený potisk pomocí žehličky si udržel stálost i kvalitu po celou dobu používání i praní.


Doporučujeme:

Originální dárky na míru z podhůří Jeseníků www.vaseprekvapeni.cz.

VAŠE PŘEKVAPENÍ – Dárky pro celou rodinu bez omezení věku.

Skvělý dárek na míru. Originální dámská, pánská a dětská trička. Unikátní hrníčky, plecháčky, povlaky na polštáře a dekorační předměty pro celou rodinu a blízké.

Firemní a školní trička a trička na přání od 1 kusu.

Řezaná grafika na míru. Polepy pro vnitřní a venkovní užití.

www.vaseprekvapeni.cz

Zažehlení:

Položte nažehlovačku kam potřebujete a přežehlete ji silným tlakem přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Poté oddělte přenosovou fólii od textilu a motiv opět přežehlete přes pečící papír min. 145 °C  cca 5 vteřin. Kvalita potisku se vždy odvíjí od tlaku, který při žehlení použijete. Proto při žehlení tlačte na žehličku maximálním tlakem, který dokážete.

Údržba

Perte maximálně na 40°C. Je možno použít sušičku na šetrný program a žehlit pouze přes ochrannou vrstvu nebo naruby. Nepoužívejte bělidla.

Upozornění

Kvalita potisku je vždy ovlivněná tlakem při žehlení. Při domácím zažehlení nelze garantovat profesionální a dlouho trvající kvalitu potisku. Provedli jsme pouze "domácí testování" s 50 pracími cykly. Námi takto zažehlený potisk pomocí žehličky si udrže stálost i kvalitu po celou dobu používání i praní.

Materiál

Vysoce kvalitní polyuretanová matná nažehlovací fólie se samolepicím podkladem a speciálním TURBO lepidlem.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nažehlovačka – Birthday Girl, jednorožec“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *