0
Váš Košík

Sportujete? Máte rádi aktivní život bez omezení?

Máme tu pro Vás “nadupaný kolagen” se 12 ti účinnými složkami.

Tělo není stroj a není žádná ostuda kloubní výživu využívat i bez kloubních potíží nebo jako prevenci. Jednou skleničkou doplníte do těla, vše co potřebuje pro spokojený a bezproblémový pohyb.

Nejčastěji si zákazníci kolagen pořizují zejména na:

 • Při sportu
 • Po fyzické námaze
 • Proti svalovým horečkám
 • Pro ochranu kloubů při námaze a zatížení
 • Při častém běhání pro ochranu kloubů proti nárazům a zatížení
 • Jako základ prevence, předcházení předčasnému opotřebení pohybového aparátu
 • Sportující ženy na zlepšení pleti a kvality vlasů

Unikátní složení s výbornou chutí červeného grepu.

Obsahuje 3530 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu v denní dávce.

Proč právě hydrolizovaný kolagen?

Hydrolyzovaný kolagen je velmi dobře rozpustný ve vodě a velmi dobře se díky tomu vstřebává, je považován za nejkvalitnější formu kolagenu. Kolagenové peptidy z hovězího kolagenu jsou pro člověka nejlépe stravitelné a naše tělo je využije tam, kde je to potřeba (klouby, chrupavky, šlachy). Hovoříme tak o bioaktivním hydrolyzovaném kolagenu.

V PROPOHYBu PLUS ale najdete nejen kolagen. Je totiž obohacen o vše, co váš pohybový aparát potřebuje.

Je zkrátka unikátní a dokonalý.

Proč bychom měli kolagen PROPOHYB PLUS užívat již dnes?
 • Protože je nám více než 25 let
 • Chceme mít své klouby v dobré kondici
 • Pohybový aparát je pro nás velice důležitý
 • Jsme vystaveni náročné fyzické zátěži (sportovní aktivity, náročná fyzická práce, nadváha…)

Výlučně přírodní aroma a přírodní barvivo. Zdravotně nezávadný bez cukru, slazen stévií. Zvýhodněné a praktické tříměsíční balení s výbornou chutí červeného grepu. Balení obsahuje 60 denních dávek (dávkování 1 x denně, 5 dní v týdnu).
propohyb plus slozeni

Komplexní kloubní výživa obsahuje pro klouby a Vaše tělo až 13 prospěšných látek.

Proč platit za velké množství doplňků stravy a užívat vitamíny pro klouby samostatně? Do kolagenu PROPOHYB PLUS je namícháno vše, co Vaše klouby a pohybový aparát potřebují. Kromě klinicky testovaného kolagenu v něm najdete vitamín C, bez kterého naše tělo nedokáže kolagen vstřebat. Obsahuje také látky jako např. MSM, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, hořčík a spoustu potřebných vitamínů. Na českém trhu už nic podobného nenajdete.

Věděli jste, že kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle?

Bohužel od 25. roku života jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se negativně odráží zejména na opotřebení pohybového aparátu, kloubů, vazů a šlach. Od 40. roku života je produkce kolagenu zastavena úplně.

Nedostatek kolagenu v těle způsobuje vznik kloubních onemocnění a odráží se také v oslabení svalstva, snížení pružnosti šlach, snížení tření v kloubech a objevují se potíže s pohybovým aparátem.

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří strukturu vazů, šlach, chrupavek, kostí a zubů. Zajišťuje jejich pevnost, odolnost a správnou funkci. Je důležitý pro regeneraci silně namáhaných kloubů a šlach u fyzicky aktivních lidí a sportovců. Pomáhá také k rychlejšímu hojení a růstu kostí po zlomeninách a může ulevit od bolestí spojených s artritidou.

Pokud vedete aktivní život, sportujete nebo je pro Vás prevence důležitá , je doplnění kolagenu nezbytnou součástí. Zajímá vás PROPOHYB s příchutí citronu?

Časté dotazy:

Proč kolagen užívat?

Kolagen je v těle přirozená bílkovina. Bohužel od 25. roku života vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se negativně odráží především zejména na pohybovém aparátu a svalstvu. Je tedy vhodné ho cca od 25. roku do těla dodávat. Dostatek kolagenu vám pomůže s řadou pohybových potíží jako jsou např. problémy s klouby, svalstvem a pružností vazů. Pokud vedete aktivní život, sportujete je doplnění kolagenu nezbytné.

Proč hovězí kolagen?

Pro klouby, vazy a šlachy je nejvhodnější kolagen hovězí. Kolagenové peptidy z hovězího kolagenu jsou pro člověka nejlépe stravitelné a naše tělo je využije tam, kde je to potřebné (klouby, chrupavky, šlachy).

Kdy kolagenový drink užívat a jak?

Pro nejúčinnější vstřebávání látek doporučujeme užívat před jídlem odměrku (5,15) g 1* denně 5 dní v týdnu.
Návod na použití: Do sklenice nasypte 1 přiloženou vrchovatou odměrku, zalijte 150 ml vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění drink vypijte.

Jak dlouho mi balení vydrží?

Praktické a zvýhodněné 3 měsíční balení obsahuje 60 denních dávek. Díky dávkování 5 dní v týdnu vystačí balení na 3 měsíce. Celková hmotnost 309 g s odměrkou uvnitř každého balení.

Jak často je možné kolagen užívat?

PROPOHYB kolagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v závislosti na potřebě. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás. Vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás účinkuje a jak vám pomáhá.

Je potřeba mezi dávkami dělat pauzy?

Žádná pauza není potřeba. Intenzita a délka užívání je jen na vás.

Kde najdu odměrku?

Každá dóza má uvnitř balení vlastní odměrku. Pokud ji na první pohled neuvidíte, je bezpochybně zasypaná v prášku. Pomocí vidličky nebo nějakého předmětu si odměrku doslova v prášku vylovte.

Obsah balení

Balení obsahuje 60 denních dávek – 309 g
Příchuť – červený grep

Dávkování a použití

5,15 g (ryska 10ml) 1 x denně, 5 dní v týdnu.
Návod na použití: Do sklenice nasypte 1 přiloženou odměrku (ryska 10 ml) doplňku stravy PROPOHYB, zalijte 150 ml vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoje vypijte.

Upozornění

Nádobu uchovávejte zavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen k vnitřnímu užití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy.

Výrobce

Vyrobeno na Slovensku, Distributor: MujKolagen

4 recenze Kolagen PROPOHYB PLUS grep, 3 měsíční balení

 1. Jaromír

  Bez tohodle kolagenu už nikdy ani ránu. Vděčím mu za bezbolestný pohyb, aktivní život, neměnil bych. doporučuji!!!

 2. Radim Trnka

  Ozkoušeno, účinný a bezkonkurenční. Jiný kolagen už nepoužívám!

 3. Pavlína

  Vynikající chuť bez zápachu nebo otravného umělého pocitu po požití :-). Samozřejmě jsou důležité výsledky, které se u mě dostavili poměrně dost brzy. Já tuto značku znám, takže jsem šla na jistotu a nelituji – DOPORUČUJI.

 4. Tomáš B.

  Jiný už neužívám. Mám po těžkém úrazu a tento kolagen mě doslova postavil na nohy.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *