0
Váš Košík

Objevte svět krásnější a zářivější pokožky! Kolagen vyvinutý speciálně pro Vaši pokožku, vlasy a nehty pro těhotné a kojící ženy.

“Výživa v těhotenství a při kojení je velmi důležitá jak pro ženu, tak pro vyvíjející se plod novorozence.”

Představujeme Vám BEAUTY novinku a tajemství krásy kyselinou listovou.

7 účinných látek pro těhotné a kojící ženy v jediném kolagenovém doplňku, který může dodat současným i budoucím maminkám potřebné živiny pro krásnou pleť, vlasy a nehty.

Kolagenový drink obsahující prémiový bioaktivní hydrolyzovaný kolagen a další účinné látky pro dokonalou pleť, vlasy a nehty. Udržuje Vaši pokožku hydratovanou, chrání ji a prodlužuje její mladiství vzhled. Přirozený MAKE-UP pro každou ženu a Vaše vstupenka do světa krásné, zářivé a pružné pleti. 

Protože i ženy během těhotenství a v období kojení chtějí být krásné a zdravé.

Unikátní složení s výbornou chutí bezinky.

Obsahuje 2500 mg bioaktivní kolagenové pepitidy v denní dávce. Který funguje jako výplň pokožky a je také základní hmotou chrupavek.

Kolagen PROKRÁSU pro těhotné a kojící ženy je také obohacen o Vitamín C z Aceroly (100% přírodní) také o kyselinu listovou a další složky pro dokonalou pleť.

 • Pomáhá v boji proti stárnutí
 • Redukuje vrásky a zpomaluje jejich tvorbu
 • Vyhlazení drobných a redukci hlubokých vrásek
 • Nová Anti–aging receptura
 • Zvýšení elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky a tím zjemňuje vrásky
 • Zářivá, hydratovaná a pružná pokožka
 • Redukuje tvorbu strií a celulitidy
 • Zlepšuje kvalitu, hustotu a růst vlasů. Zároveň brání jejich vypadávání
 • Zvyšuje pevnost a odolnost nehtů proti lámání a třepení
 • Zlepšuje imunitu a celkovou regeneraci těla
 • Intenzivní hydrataci pokožky
 • Obnovení zářivé pleti
 • Posílení kloubů
 • Zvýšení energie
 • Vývoj plodu
 • Zdravý nervový systém
Kyselina listová

200 mikrogramů v denní dávce, která se absorbuje ze střeva a v organismu se redukuje na kyselinu dihydrolistovou a tetrahydrolistovou, která má ve vývoji a udržování organismu důležitou roli. Zásadní význam má pro vývoj plodu. Až 60% těhotných žen trpí jejím nedostatkem, kvůli čemuž dochází k předčasným porodům. Ženy, které chtějí otěhotnět by měli mít dostatečný příjem kyseliny listové, nejlépe už 3 měsíce před plánovaným otěhotněním.

prokrasu tehotne slozeni 1
Výlučně přírodní aroma a přírodní barvivo. Zdravotně nezávadný bez cukru, slazen stévií. Zvýhodněné  a praktické tříměsíční balení s výbornou chutí bezinky. Balení obsahuje 90 denních dávek. Věděli jste, že kolagen je nejvíce zastoupenou bílkovinou v našem těle?

Bohužel od 25. roku života jeho vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se negativně odráží zejména na kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Od 40. roku života je produkce kolagenu zastavena úplně.

Nedostatek kolagenu v těle způsobuje vznik vrásek a celulitidy. Také je zodpovědný za zhoršený stav vlasů, nehtů a pleti. Odráží se také v oslabení svalstva, snížení pružnosti šlach, snížení tření v kloubech a objevují se potíže s pohybovým aparátem.

Vitamin C z Aceroly

Který je pro vývoj plodu zcela nezbytný. Podílí se na funkci mnohých enzymatických systémů, na výstavbě pojivové tkáně, působí antioxidačně, tím chrání tkáně, zlepšuje imunitu, podporuje vstřebávání železa. Zároveň bez tohoto vitaminu není možná tvorba kolagenu v našem těle.

Vitamin B1

Který je v období těhotenství a kojení potřebný na klíčové reakce energetického metabolismu a kvalitní funkci nervové soustavy.

Vitamin B2

Je součástí výroby hemoglobinu (červené krevní barbivo) a přispívá k ochraně pokožky.

Vitamin B6

Který se účastní metabolismu bílkovin, podílí se na tvorbě hemoglobinu a přispívá k fyziologickému vývoji plodu.

Vitamin B12

Tento vitamín je nezbytný pro dělení buněk, krvetvorbu a zdravý vývoj nervového systému. Podporuje kognitivní funkce a paměť.

slozeni kolagen bezinka

Kolageny v různých příchutích najdete zde:

Časté dotazy:

Proč kolagen užívat?

Kolagen je v těle přirozená bílkovina. Bohužel od 25. roku života vlastní produkce v těle klesá a jeho pokles se negativně odráží především zejména na kvalitě pleti, vlasů a nehtů. Je tedy vhodné ho cca od 25. roku do těla dodávat. Dostatek kolagenu vám pomůže s řadou kožní problémů jako jsou např. stárnutí pleti, pigmentové skvrny, akné. Vaše pokožka bude díky kolagenu hydratovaná, vyživená a pružná. Napomáhá vyhlazovat drobné vrásky, zvyšuje elasticitu pokožky a pevnost nehtů, dodává pevnost a lesk vlasům, podporuje jejich růst a omezuje vypadávání.

Rybí kolagen nebo hovězí?

Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Hovoříme o bioaktivním hydrolyzovaném mořském kolagenu. Hovězí kolagen je pro změnu nejvhodnější forma pro celý pohybový aparát.

Kdy kolagenový drink užívat a jak?

Pro nejúčinnější vstřebávání látek doporučujeme užívat před jídlem odměrku (2,49) g 1* denně.
Návod na použití: Do sklenice nasypte 1 přiloženou vrchovatou odměrku, zalijte 150 ml vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění drink vypijte.

Jak dlouho mi balení vydrží?

Praktické a zvýhodněné 3 měsíční balení obsahuje 90 denních dávek, Celková hmotnost 224 g s odměrkou uvnitř každého balení.

Je kolagen vhodný pro těhotné a kojící?

Ano. Tento kolagen PROKRÁSU je vhodný a vyvinut speciálně pro těhotné  a kojící ženy.

Jak často je možné kolagen užívat?

PROKRÁSU kolagen je možné používat dlouhodobě a bez omezení v závislosti na potřebě. Jak dlouho budete kolagen užívat, je jen na vás. Vy sami na sobě nejlépe poznáte, jak na vás účinkuje a jak vám pomáhá. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že si ho zamilujete a budete mu věrni.

Je potřeba mezi dávkami dělat pauzy?

Žádná pauza není potřeba. Intenzita a délka užívání je jen na vás.

Kde najdu odměrku?

Každá dóza má uvnitř balení vlastní odměrku. Pokud ji na první pohled neuvidíte, je bezpochybně zasypaná v prášku. Pomocí vidličky nebo nějakého předmětu si odměrku doslova v prášku vylovte.

Obsah balení

Balení obsahuje 90 denních dávek – 263 g
Příchuť – bezinka

Dávkování a použití

2,92 g (vrchovatá odměrka) 1 x denně
Návod na použití: Do sklenice nasypte 1 přiloženou vrchovatou odměrku doplňku stravy PROKRÁSU, zalijte 100 ml vody a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoje vypijte.

Upozornění

Nádobu uchovávejte zavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen k vnitřnímu užití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti.

Výrobce

Vyrobeno na Slovensku, Distributor: MujKolagen

10 recenzí Kolagen PROKRÁSU pro těhotné a kojící, 3 měsíční balení

 1. Eliška

  Výborné výsledky, výborná chuť. Užívala jsem tento kolagen před těhotenstvím, super že mohu pokračovat a užívat ho nadále. Vlasy rostou jak o závod, pleť je krásně pružná a ještě vyživuji miminko. PERFEKTNÍ!!!

 2. Monika

  Po porodu mi začali velmi padat padat vlasy a zatím po měsíčním užívání to vypadá, že se to zastavilo. Jsem vděčná, už jsem se bála, že do léta mi na hlavě nic nezbyde. Mimochodem luxusní příchuť ?.

 3. Kateřina

  Dala jsem na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Necelý měsíc užívání a mám krásnou pleť.

 4. Vendula Rozsivalová

  Dlouho jsem hledala kolagen pro těhotné. Luxusní chuť, účinky super dokonce jsem bez únavy. No nekupte to, že? DOPORUČUJI.

 5. Dita

  Nejlepší chuť co znám. Nejsem těhotná ani kojící, ale i tak si ho dopřávám. Nejen kvůli bezince, ale je účinný a dokonalý a to jsem jich vyzkoušela už mnoho.

 6. Žaneta

  Zatím hodnotím pouze chuť. Tyto kolageny znám v příchutí třešeň, ale plánuji miminko, tak už jedu tuto skvělou novinku pro těhulky. Je skvělý ?.

 7. Lebks

  Výborný účinný kolagen pro kojící – osobně mi přestali padat vlasy, pleť mám hezkou a dokonce bez známek únavy z večerního kojení. Opravdu luxusní příchuť. Doporučuji.

 8. Brandýsková Alena

  Já jsem také moc spokojená. Hned první měsíc se mi zlepšila pleť a necítím se unavená. Po porodu jsem hodně bojovala s únavou, pletí i vlasy – vše vyřešeno – navíc výborná chuť. Jsem maximálně spokojená.

 9. Havlíková Eliška

  Dala jsem na recenzi a nelituji. Skvělá chuť a účinky se také dostavili poměrně dost brzy. Jsem hodně spokojená a doporučuji.

 10. Třetinová

  Výborná chuť a vlasy mi přestali padat, pleť mám o hodně hezčí – vypnutou a jasnou. Velmi doporučuji sama už nechci jinak. U této značky už zůstanu!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *