0
Váš Košík

Jak vytvořit a zaslat snímek

Stažení a instalace aplikace na pořízení snímku

Stáhněte si do mobilního telefonu aplikaci “Google Fotoskener” pro telefony s Androidem nebo “PhotoScan by Google” pro telefony iPhone. Aplikace je zdarma.

Android

iPhone

fotoskener android
fotoskener iphone

Pořízení snímku

Pořiďte pomocí této aplikace “Google Fotoskener” snímek Vašeho miminka z fotografie 3D ultrazvuku. Aplikace je velmi intuitivní a navede Vás, jak správně snímek vytvořit.

Instrukce jak nám snímek zaslat

Vložte snímek do našeho uložiště na stránkách vasemimi.cz. pozvánka a odkaz pro přístup do tohoto uložiště vám bude zaslán do Vašeho e-mailu po vytvoření objednávky.

Upozornění: Platnost odkazu pro vložení snímku je pouze 3 dny. Snímek je tedy potřeba vložit do 3 dnů od obdržení odkazu e-mailem.

Poznámka: Prostor v uložišti pro předání snímku je vždy vyhrazen pro každou zakázku separátně, aby se ke snímku nedostal nikdo nepovolaný. Každý odkaz je tedy vždy unikátní pro každou zakázku a má také omezenou dobu platnosti, pak již není dostupný.

Instrukce pro vložení snímku do privátního uložiště

Do Vaší e-mailové schránky vám přišli dva e-maily. Jeden obsahuje pozvánku a odkaz pro vložení snímku. Druhý obsahuje heslo.

Klikněte na odkaz v prvním e-mailu. Stránka, která se Vám otevře v prohlížeči a vyzve vás k zadání hesla, které jste obdrželi v druhém e-mailu.

nextcloud01

Po přihlášení se Vám objeví prostor pro vložení snímku. Odeslání snímku provedete tak, že:

Kliknete na symbol “+” a zvolte “Nahrát soubor”.

Vyberete snímek, který jste vytvořili v aplikaci Google Fotoskener. Jakmile snímek uvidíte v tomto okně, je vše hotovo a okno prohlížeče můžete zavřít.

nextcloud03

SOUHLAS se zpracováním dat

Přijmutím pozvánky do uložiště na stránkách vasemimi.cz. nám dáváte zároveň souhlas se zpracováním vámi zaslaného snímku. Tyto data využijeme pouze ke zpracování tisku a poté jsou automaticky umazána. Více o nakládání s daty viz. Ochrana osobních údajů.