0
Váš Košík

Herbalka. Rodinná manufaktura přírodní kosmetiky

Herbalka. Rodinná manufaktura přírodní kosmetiky ze srdce Jizerských hor.

V den, kdy jsem si přebírala svůj historicky první balíček s Herbalkou, se mi změnil pohled na svět. Už při přebírání balíčku od kurýra mě omámila vůně růžových květů, která se prolínala s vůní olejů. Moc dobře si vybavuji, jak mi balíček provoněl cestou domů celé auto. Pořád mi to nešlo do hlavy, copak je to možné? Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi voněl balíček. Byla jsem tak natěšená a nemohla se dočkat, až ho rozbalím

 A je to tu! Jen co jsem balíček nařízla, omámila mě vůně bylinek, olejů a půvabně jemná vůně po růžích. Přesně takto má vypadat přírodní kosmetika. Začala jsem být dojatá a šťastná. Rozbaluji skleničku po skleničce, mýdlo za mýdlem a nemohu se nejen vynadívat, ale také navonět. Balení produktů vypadají mnohem hezčí než na fotkách a připomínají mi kouzlo regionálních trhů. Papírové krabičky s mýdly mají každá jinou vůni, otevírám je a zkoumám jejich barvu a kousky bylinek. Je to nepopsatelný zážitek, zamilovala jsem se do této přírodní kosmetiky na první pohled!

Přála bych si, aby vám tyto luxusní a přírodní produkty provoněly balíčky i od nás. Sloužily vám s láskou a uchvátily vás, stejně jako mě. 

O této přírodní manufaktuře si ještě hodně napíšeme. Budeme se věnovat v dalším článku mýdlům i krémům. Už nyní pro Vás také většinu produktů testuji.

Máte se opravdu na co těšit.


mydlo teatree 1


mydlo levandule


mydlo skorice


mydlo citronela


mydlo matove


mydlo salvej


vraskozrout kat


hydracek kat


lipsik


zinkacek kat


celotelo kat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *