0
Váš Košík

Atopický ekzém, vyrážka, citlivá pokožka, akné, kožní potíže?


ekzem blog5

Patříte také mezi ty, co často trápí kožní potíže, vyrážka nebo např. atopický ekzém či lupénka?

Tentokrát jsme se zaměřili a osobně vyzkoušeli zinkovou mast. 

Hojivá mast Zinkáček je vhodná na velké množství kožních onemocnění jako jsou akné, ekzémy, lupénka a další.

Přírodní zázrak, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Sami budete překvapení jeho širokospektrálním využitím.

Mast je vyráběná z extra pannenského olivového oleje, bambuckého másla, kokosového bio oleje a oxidu zinečnatého.

Nejúčinnější přírodní mast na kožní potíže!


ekzem blog3

Máme pro Vás TIP, jak vyřešit kožní vyrážky přirozenou a přírodní cestou!

Zinková mast se naší kolegyni osvědčila v péči o celou rodinu. Prvotně si ji pořídila na opruzeniny dětského zadečku své malé dcerky. Od té doby (již několik let) je Zinkáčku věrná a jak i ona sama tvrdí, už neexperimentuje a je mu nejvěrnější.

Jako nejlépe se jí mast osvědčila při péči o své miminko. Později ji otestovala na akné, odřeniny, škrábance, popáleniny nebo na občasný neidentifikovatelný ekzém svého manžela.

Pro nás nafotila poslední pomoc tímto zinkem při léčbě citlivé a podrážděné pokožky. Dnes jsou módním hitem chytré a fitness hodinky. Sledují nejen čas, aktivity, spálené kalorie, ale také např. kvalitu spánku. Kvalitu spánku ale nelze změřit, pokud nemáme v noci hodinky na ruce.

“Celodenní nošení hodinek se pro mě stalo něčím úplně novým, byla to pro moji pokožku ruky velká zátěž. Vyzkoušela jsem původní pásek z nylonu. Ten jsem záhy vyměnila za silikonový, ale potíže s podrážděnou pokožkou ne a ne se zahojit. Trvalo mi skoro měsíc, než mě osvítilo a začala jsem natírat ruku Zinkáčkem. Stačilo něco málo přes týden a bylo vyřešeno! Zahojeno a já si užívám svého ranního rituálu, kdy zkoumám a analyzuji kvalitu spánku, délku i stres. Zkrátka mě to baví a jsem ráda, že si je na noční měření můžu zachovat.


ekzem blog5


ekzem blog3


ekzem blog2


ekzem blog4

Zinkáček je náš nejprodávanější výrobek z kategorie Krása a zdraví”. Jsme si jistí, že si ho také velmi oblíbíte. Více o Zinkáčku zde:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *